Nakon prvoga tjedna nastave na daljinu

Autor: Anđelka Rihtarić, 21. 3. 2020.

VELIKI BRAVO I HVALA!

Dragi učenici i učitelji, poštovani roditelji,

upravo je završio po mnogočemu jedinstven tjedan u hrvatskome obrazovanju. U njemu smo uspostavili nastavu na daljinu za sve naše učenike, kako zbog epidemije ne bismo gubili mogućnost obrazovanja.

Veliki BRAVO upućujem vama, dragi učenici, koji ste u ovome tjednu pokazali da ste ozbiljni i odgovorni mali veliki ljudi! Svi ste odgovorno sudjelovali u svojim virtualnim razredima, radili, učili, izrađivali zadaće, komunicirali sa svojim učiteljima.

Veliki HVALA upućujem svim našim učiteljima – drage kolegice i kolege, pokazali ste u ovim teškim uvjetima da ste pravi učitelji i radnici, da brinete o svojim učenicima i njihovome obrazovanju. Svi zajedno intenzivno učimo u ovoj situaciji koja nam je svima nova i ne posustajemo.

A veliki BRAVO i HVALA svim našim roditeljima – mamama, tatama, bakama, djedovima! Dragi roditelji, hvala vam svima za vaš trud i brigu, hvala što strpljivo i neumorno radite sa svojom djecom i surađujete s učiteljima. Hvala vam što razumijete da zajedno možemo pobijediti sve teške situacije.

Dragi učenici, učitelji i roditelji, idući tjedan krećemo dalje. Bit će pogrešaka, nespretnosti, ali i uspjeha i radosti. Zajedno smo u ovoj priči koju ćemo, vjerujem, ispričati na najbolji način.

Vaša ravnateljica

Anđelka Rihtarić