OTVORENE VIRTUALNA KNJIŽNICA I VIRTUALNA IZLOŽBA UČENIČKIH RADOVA

Autor: Gordana Šimunec, 10. 4. 2020.

Posjetite virtualnu knjižnicu i pogledajte virtualnu izložbu!

Dragi učenici, roditelji i djelatnici škole,

tijekom održavanja nastave na daljinu svoja vrata otvorila vam je i virtualna knjižnica naše škole, a možete posjetiti i virtualnu izložbu radova naših učenika koja odražava njihovu radišnost, motiviranost, kreativnost i maštovitost tijekom održavanja nastave na daljinu.

Na virtualnim policama naše školske knjižnice, koja je osmišljena kao podrška učenicima u učenju, a učiteljima u poučavanju, možete pronaći mnoštvo poveznica na pouzdane izvore znanja i informacija koji će vam pomoći u nastavi na daljinu, poveznice na online dostupne lektire, slikovnice, knjige i časopise, poveznice na odlične kazališne predstave i filmove, ali i mnoštvo poveznica na zabavne sadržaje za kvalitetno provođenje slobodnoga vremena! Sadržaji u našoj virtualnoj knjižnici svakodnevno će se nadopunjavati, a posebno virtualni pano koji smo zasad uljepšali izložbom likovnih radova, ali nastavit ćemo ga i dalje uljepšavati likovnim, literarnim i drugim radovima naših učenika.

Zasad su izloženi prvi pristigli radovi, ali izložba radova će iz dana u dan rasti i nadopunjavati se novi radovima tako da je svakako što češće posjećujte. Ulaz je besplatan!!! Dovoljno je da kliknete na poveznice virtualna knjižnica ili virtualna izložba. Zasigurno ste zamijetili da su ove poveznice istaknute i na padajućem izborniku na mrežnim stranicama škole pod nazivom VIRTUALNA KNJIŽNICA i VIRTUALNA IZLOŽBA.

Uživajte u edukativnim i zabavnim sadržajima koje vam u vrijeme nastave na daljinu nudi vaša školska knjižnica. Ostanite doma i posjećujte je što češće! 🙂

Vaša knjižničarka Tatjana Slunjski