POVJERENSTVO IZABRALO TOP 10 FOTOGRAFIJA PRISTIGLIH NA NATJEČAJ NA TEMU „USKRS U MOM DOMU“

Autor: Gordana Šimunec, 27. 4. 2020.

Najavljujemo tajno online glasanje za izbor najfotke

Dragi učenici i djelatnici škole,

obavještavamo vas da je Povjerenstvo učiteljica u sastavu Gordana Šimunec, Dijana Piskač, Sanja Požgaj i Sanja Kolenko izabralo između čak 50 fotografija pristiglih na ovogodišnji natječaj prema njihovom mišljenju 10 najuspješnijih. Klikom na izložba pogledajte kojih je deset fotografija izabralo Povjerenstvo. Fotografije su poredane prema redoslijedu pristizanja na natječaj. Uz svaku se nalazi ime fotografije i zaporka autora fotografije.

Za jednu od ovih odabranih deset fotografija svaki će učenik i djelatnik škole sutra moći tajno glasati. Poveznica tajno glasanje bit će otvorena u utorak 28. travnja 2020. od 16:00 do 17:00 sati. Do vremena predviđenoga za tajno glasanje svakako pogledajte sve fotografije i odlučite kojoj ćete dati svoj glas kao vama najljepšoj, najkreativnijoj i najuspješnijoj. Prilikom glasanja važno je da svi učenici i djelatnici škole poštuju sljedeće pravilo: Svaki učenik i djelatnik škole glasa za samo jednu fotografiju i samo jednom šalje svoj odgovor.

Povjerenstvo učiteljica u sastavu Gordana Šimunec, Dijana Piskač, Sanja Požgaj i Sanja Kolenko izabralo prema njihovom mišljenju 10 najuspješnijih fotografija uzimajući u obzir sljedeće kriterije: kreativnost i inovativnost u prikazu zadane teme, poruka fotografije i kompozicija fotografije. Izbor nije bio nimalo lagan jer je na ovogodišnji natječaj svoje fotografije poslalo 27 učenika naše škole.

Čestitamo i zahvaljujemo svim učenicima koji su se uključili u ovogodišnji foto-natječaj kao i njihovim roditeljima i članovima obitelji koji su ih u tome podržali. Nakon što provedemo tajno glasovanje objavit ćemo fotografije pristigle na natječaj.

Tatjana Slunjski