Prigodni pokloni razveselili učenike

Dobri svetac duge, sijede brade i ove je godine povodom svoga blagdana prošetao našom školom, ali nije se nažalost susreo s učenicima zbog trenutne epidemiološke situacije.

Učenike predmete nastave sveti Nikola poklonima je iznenadio u srijedu, 2. prosinca jer je saznao da oni od 3. prosinca prelaze na nastavu na daljinu. Učenike razredne nastave iznenadio je u petak, 4. prosinca ostavivši im poklone pred vratima njihovih učionica. Poklone su, ugodno iznenađenim učenicima, podijelili njihovi učitelji i učiteljice.

Ravnateljica Anđelka Rihtarić otkrila nam je kako je saznala da su načelnik Općine Sveti Ilija Marin Bosilj i načelnik Općine Beretinec Igor Kos pisali pisma Svetome Nikoli u kojima su ga zamolili da osnovnoškolce u Svetome Iliji svakako razveseli prigodnim poklonima što je on i učinio.