Naši novinari predloženi za državni LiDraNo!

Učenici naše škole sudjelovali su na županijskoj Smotri literarnog, dramsko-scenskog i novinarskog izraza LiDraNo 2021. koja je održana 17. ožujka 2021. godine. Domaćin Smotre bila je OŠ Vidovec, a Okrugli stol za literarni i novinarski izraz održan je putem platforme Zoom.

Naši su učenici na županijskoj Smotri sudjelovali radovima u kategoriji novinarskoga izraza. Članovi prosudbenoga povjerenstva pohvalili su sve pristigle radove, a potom su otkrili imena učenika čije su radove predložili za državnu razinu Smotre. Od dvaju novinarskih radova iz naše škole za državnu je razinu Smotre predložen tematski članak Moj prijatelj Hašimoto učenice Jane Hosni (7. a) čija je mentorica učiteljica Maja Priher.

U kategoriji školskih listova za državnu je razinu predložen naš list Ilek čija je glavna urednica Klara Pomper (8. a), a njezina je mentorica učiteljica Sunčana Lelkić.