Naše zadrugarke izradile poklone za vjeronaučne olimpijce

Naša je škola ove godine 23. ožujka 2021. trebala biti domaćin biskupijskog natjecanja Vjeronaučna olimpijada 2021. zahvaljujući velikim uspjesima naše vjeronaučne ekipe na dosadašnjim natjecanjima. No zbog epidemioloških prilika natjecanje se nije održalo u našoj školi, ali kao pravi domaćini za sve smo sudionike natjecanja pripremili poklon vrećice u kojima su se osim primjerka Ileka našli i umjetnički proizvodi naše UZ Ilek.

Kreativne polaznice skupine „Igle i konci“ sedmašice Ivana Božić, Vita Sokol, Sara Minđek, Lucija Minđek, Magdalena Mikac, Ida Horvatić  i Marija Žimbrek zajedno s učiteljicom Jelenom Keretić izradile su prekrasne, bojastične, ukrasne cvjetove od filca, jute i vune te privjeske s motivom anđela od flisa. Poklon vrećice za 32 učenika natjecatelja, njihovih devet mentora i deset članova Povjerenstva te varaždinskog biskupa mons. Božu Radoša i njegove suradnike u Katehetski ured Varaždinske biskupije dostavila je naša ravnateljica Anđelka Rihtarić.

Ovaj mjesec: 2093