Poštovani roditelji i dragi učenici,

u privitku objavljujemo Odluku o odabiru udžbenika i Katalog udžbenika za našu školu za školsku godinu 2021./2022.

Roditelji učenika ne kupuju udžbenike. Svi se udžbenici iz priloženoga kataloga financiraju iz državnoga proračuna, a nabavlja ih Škola.

Učenici će komplet besplatnih udžbenika dobiti u školi u rujnu, i to prvog nastavnog dana

Komplet udžbenika za 1., 2. i 3. razred sastojat će se od novih radnih udžbenika iz svih nastavnih predmeta te rabljenog udžbenika iz Vjeronauka.

Komplet udžbenika za 4. razred sastojat će se od novih udžbenika iz svih nastavnih predmeta.

Komplet udžbenika za 5. i 6. razred sastojat će se od novih radnih udžbenika iz stranih jezika te rabljenih udžbenika iz ostalih nastavnih predmeta.

Komplet udžbenika za 7. razred sastojat će se od novih radnih udžbenika iz stranih jezika i Geografije te rabljenih udžbenika iz ostalih nastavnih predmeta.

Komplet udžbenika za 8. razred sastojat će od novih radnih udžbenika iz stranih jezika te svih ostalih nastavnih predmeta osim Fizike, Kemije, Biologije i Geografije.

Škola će dokupiti potreban dio udžbenika.

Udžbenici nabavljeni sredstvima državnoga proračuna vlasništvo su škole te su ih učenici nakon korištenja na kraju nastavne godine dužni neoštećene vratiti u školuStoga molimo roditelje da vode brigu da svi udžbenici budu obavezno zaštićeni omotima koji se mogu maknuti nakon korištenja bez oštećivanja udžbenika te da omote pokušaju nabaviti do početka nove nastavne godine kako bi učenici mogli zaštititi udžbenike.