Večer matematike

U četvrtak, 1. prosinca 2016. godine, od 18.00 do 20.00 sati, u našoj će se školi ponovno održati Večer matematike.

Večer matematike je manifestacija koju je iniciralo Hrvatsko matematičko društvo, a u našoj školi se održava drugu godinu zaredom. Sastoji se od skupa interaktivnih radionica koje potiču izgradnju pozitivnog stava učenika prema matematici. Radionice pokazuju da je matematika svuda oko nas te da je i zabavna što često zaboravljamo. Za djecu i roditelje pripremljene su raznolike matematičke aktivnosti, društvene igre s elementima matematike te radni listići s matematičkim zadacima.

Ovim putem pozivamo sve učenike i njihove roditelje, one koji vole matematiku i one koji će je zavoljeti, da dođu i sudjeluju u Večeri matematike.

Ovaj mjesec: 2093