Cijenjeni roditelji i učenici,

u našoj se školi i ove godine provodi projekt razmjene udžbenika, koji podržava Varaždinska županija.

Raspored aktivnosti u razmjeni udžbenika je sljedeći:

1. Svi učenici koji su u ovoj školskoj godini sudjelovali u razmjeni udžbenika trebaju povratne udžbenike vratiti u školu prema sljedećem rasporedu:

• 1., 2., 3. 4. te 7. razredi vraćaju udžbenike u školu u srijedu, 14. lipnja 2017.
  • 5., 6. te 8. razredi vraćaju udžbenike u školu u ponedjeljak, 19. lipnja 2017. prema rasporedu koji će dobiti od svojih razrednika.

2. Učenici su obvezni vratiti sve povratne udžbenike. Radne udžbenike i radne bilježnice ne vraćaju se u školu. Ovdje možete pronaći popis svih povratnih udžbenika te radnih bilježnica koje roditelji nabavljaju samostalno.  Molimo vas da se pri povratu knjiga rukovodite tim popisom.

3. Ako učenik ne vrati neki udžbenik ili ga vrati namjerno oštećenoga, dužan je novčano nadoknaditi njegovu cijenu: ako je zadužio novi udžbenik, plaća punu cijenu, a ako je zadužio rabljeni udžbenik, plaća 50% cijene.

4. Učenici će prvoga nastavnog dana u novoj školskoj godini dobiti u školi komplete udžbenika: povratnih i radnih. Roditelji, dakle, ne kupuju ni radne udžbenike, nego samo radne bilježnice – prema popisu na mrežnim stranicama.

Za sva pitanja možete se obratiti razrednicima ili u tajništvo škole na tel. 734-210