Zasjala naša sportska dvorana i stubište

Ove smo školske godine u našoj školi preuredili prizemlje škole. Prizemlje škole čine hodnik kojim učenici prolaze kada idu u školsku dvoranu, školska dvorana i učiteljski kabinet. Te stube bile su vrlo nesigurne i skliske, a učenici su često trčali do dvorane i svlačionice.

Naš domar Stjepan Koren skinuo je u tom hodniku stare pločice i očistio ih od ljepila i žbuke. Nakon toga je tijekom kolovoza majstor keramičar stavio nove pločice. Rekonstrukcijski radovi trajali su mjesec dana. Po stubama su postavljene protuklizne „lajsne“ što znači da su ove stube sada sigurnije. Osim toga u sportskoj dvorani oličeni su i zidovi u žutim i zelenim nijansama što daje prostoru svježinu.

Učiteljica TZK Tajana Cikojević ističe kako vjeruje da će učenike vježbanje u ovako lijepo uređenom prostoru još više poticati na rad. Većina učenika je zadovoljna s novo uređenim stubištem i dvoranom. Zidovi ih podsjećaju na pašnjake i livade te kažu da im je to najljepši dio škole, a naša ravnateljica poručuje učenicima da trebaju čuvati svako mjesto u školi jer je škola njihov drugi dom.