Obitelj, priroda i sport

Tijekom poslijepodneva, 28. i 29. svibnja 2018. godine, učenici i učitelji razredne nastave sudjelovali su u Projektu „Obitelj, priroda i sport“. Projekt je održan na prostoru Edukacijsko-rekreacijskog centra Slugovine u Seketinu.

Učenici prvih i drugih razreda sudjelovali su u projektu 28. svibnja, a 29. svibnja sudjelovali su učenici trećih i četvrtih razreda.

Sve je počelo tako da su učenici sa svojim učiteljima autobusom stigli do Društvenog doma u Seketinu te organizirano krenuli do Edukacijsko-rekreacijskog centra Slugovine. Kada su se smjestili i upoznali s prostorom, počela je nastava. Svaki razred je na predviđenom prostoru usvojio nastavne sadržaje iz Prirode i društva, Hrvatskog jezika, Likovne kulture te Tjelesne i zdravstvene kulture. Kako bi se mogli diviti likovnim radovima, zajedno sa svojim roditeljima i učiteljima, učenici su uredili likovnu izložbu. Na kraju dana učenici su sa svojim roditeljima igrali igre „Tjeranje kotača“ i „Ples srca“. Aktivnim boravkom u prirodi, stjecanjem pozitivne i emocionalne energije, učenjem kroz igru s vršnjacima te druženjem s roditeljima, učenici nižih razreda su upotpunili svoje poslijepodne u Slugovinama. Uz učenike, roditelje i učitelje sudjelovali su Udruga Abeceda i RSU Seketin.

Ovakav radošću ispunjen dan, zarumenjenih dječjih obraza, pamtit ćemo još jako dugo. Svi se veselimo ponovnom Projektu „Obitelj, priroda i sport“.