3. – 24. prosinca 2018.

Cilj natječaja je fotografijom prikazati osobni pogled na život i rad u školi u vrijeme adventa te potaknuti učenike na amatersko bavljenje fotografijom.

• Osjećaš blizinu i toplinu dolaska najljepšega blagdana u školi?
  • Želiš sudjelovati u obilježavanju 180. godina postojanja škole u Svetome Iliji?
  • Znaš poslati e-mail?

Ako su najmanje tri tvoja odgovora na ova pitanja  potvrdna, okušaj se u 7. foto-natječaju za učenike škole i možda osvojiš vrijednu nagradu.

UVJETI NATJEČAJA

• Natjecati se mogu svi učenici naše škole s najviše dvije (2)         fotografije.
  • Fotografije moraju biti u digitalnom obliku.
  • Fotografije trebaju biti tehnički što uspješnije, dobre kompozicije i razlučivosti  (minimalne pikselizacije 1280x960 piksela).
  • Fotografije preuzete s Interneta se ne primaju.
  • Fotografije treba imenovati i poslati kao privitak na e-adresu: fotonatjecaj.ilek@gmail.com

IZBOR NAJBOLJIH FOTOGRAFIJA I DODJELA NAGRADA

• Povjerenstvo učitelja izabrat će među svi pristiglim fotografijama 10 najboljih.
  • Povjerenstvo će ocjenjivati kreativnost, maštovitost i originalnost u prikazivanju zadane teme Advent u mojoj školi.
  • Deset fotografija koje izabere povjerenstvo bit će tijekom siječnja 2019. izloženo na školskom panou. Za vrijeme trajanja foto-izložbe svi učenici i djelatnici škole moći će tajno glasovati za jednu od 10 fotografija.
  • O provođenju tajnoga glasovanja bit ćete obaviješteni kad fotografije budu izložene.
  • Nakon tajnoga glasovanja povjerenstvo će prebrojati pristigle glasačke listiće.
  • Objava najboljih fotografija bit će u novom broju Ileka a dodjela nagrada i priznanja u 2. polugodištu.

Ukupno: 241906