Dobro došli, prvašići!

Početak nove školske godine bio je najuzbudljiviji za prvašiće kojima je 9. rujna 2019. upriličen svečani doček. Otvorili smo školska vrata da dočekamo prvašiće i njihove roditelje. Kao i svih prethodnih, tako i ove godine, svoje prijatelje dočekali su i pozdravili sadašnji petaši  širokim osmijesima, pjesmom, plesom i recitacijama.

U ime učitelja i ostalih zaposlenika škole, prvašićima i njihovim roditeljima, ravnateljica škole Anđelka Rihtarić uputila je riječ dobrodošlice, poželjela sretan početak školovanja i ugodan boravak. Istaknula je da će za dvije godine ova generacija prvašića biti u jednoj smjeni u novoj školi.

Đaci prvaci radosno su i ponosno krenuli svojima učiteljicama Ljubici Barulek i Mirjani Osonjački koje će ih povesti na putovanje kroz svijet znanja i druženja. Veselo su s roditeljima zapjevali pjesmu “Kad si sretan” uz zvukove harmonike.

Učiteljice su povele prvašiće i njihove roditelje u razrede te su zajedno proveli prve trenutke u školskim klupama.

Svim prvašima želimo sretan početak njihovog školovanja te puno novog znanja i prijateljstva narednih osam godina!